שאלות נפוצות

 

כותרת

 
1מה זה משכנתא?
משכנתא היא הלוואה מהבנק למטרת קניית נכס נדל"ן בשעבוד של הנכס עצמו. מאחר ולרובנו אין לנו את מלוא הסכום במזומן, אנו נעזרים בהלוואה מהבנק שתשלים לנו את הסכום הנדרש לרכישת הנכס. בתמורה להלוואה, כלומר בתמורה לכסף שאנחנו רוכשים מהבנק, אנחנו כמובן משלמים לבנק ריבית, ובנוסף אנו נדרשים לשעבד את הנכס לטובת הבנק, כך שאם חס וחלילה לא נוכל לעמוד בהחזרי המשכנתא הבנק יוכל בתנאים מסוימים לעקל את הנכס, למכור אותו ולהחזיר לעצמו את יתרת החוב.
2למה כדאי לי להשקיע אצלכם?
מספר סיבות:
  1. השקעה עם בטחון - כל לווה המקבל הלווה הלוואה, מעמיד נכס שלו כבטוחה, כך שאם חס וחלילה לא יוכל לשלם חזרה את הכסף, הנכס שייך לנו ונוכל לפרוע אותו תמורת החוב של הלווה.
  2. חיתום קפדני ואיכותי שלנו על ידי מר קובי מיכלין, מנכ"ל הקרן, בעל ניסיון עתיר שנים בביצוע בדיקות פיננסיות מקיפות ודקדקניות.
  3. תשואה גבוה! התשואה השנתית למשקיעים שלנו נעה בין 6-9%, תלוי במשך והיקף ההשקעה.
3איזה סוגי בטוחות קרן שמים וארץ מקבלת?
באפיק המשכנתאות - אנחנו מקבלים נכס כדוגמאת דירה אשר משועבד לטובתנו שעבוד ראשון או שעבוד שני(תלוי בסוג ההלוואה)

באפיקי הנדל"ן - הבטוחות הן מניות בחברת הפרויקטים של יזם הנדל"ן ובשלבי היתר- שעבוד שני של זכויות הבנייה בפרויקט
4מה התשואה הממוצעת אצלכם?
התשואה השנתית שלנו למשקיעים נעה בין 6-9% !
5מה זה שלב טרום היתר הבנייה?
בשלב טרום ההיתר, עדיין אין היתר לבנייה פיזית בשטח, אך התהליך נועד כדי לאשר את הבנייה, עם הכוונה וליווי מקצועי מצדנו, אנו עוזרים ליזמי הנדל"ן לקבל את ההיתר המיוחל
6מה זה שלב היתר הבנייה?
השלב בו התקבל האישור לבנייה הפיזית בשטח, היזם עובד בשיתוף פעולה עם גורמי המקצוע כגון הקבלן בשטח, כדי לקדם את הבנייה ולסיים את הפרויקט במהירות האפשרית תוך שימת דגש על מקצועיות בתהליך
7מאיזה סכום אפשר להשקיע אצלכם?
ניתן להשקיע אצלנו בסכומים נוחים של אשר מ100 אלף ₪! ההשקעה נעולה למשך 12 חודשים כדי לאפשר הלוואה מקצועית ליזמי הנדל"ן ונוטלי המשכנתאות.
פתיחת צ'ט
רוצים לדבר? אנחנו כאן בשבילכם
איך נוכל לעזור לך?