דירקטוריון קרן שמים וארץ

הכירו את מר מנחם שוורץ, דירקטור בקרן שמים וארץ.

לשעבר חבר הנהלת בנק לאומי לישראל בע"מ, בתפקיד החשבונאי הראשי של קבוצת בנק לאומי, סמנכ"ל בכיר ראש החטבה לחשבונאות. לפני זה שימש  תפקידים שונים בבנק שבו עבד 43 שנים, בהם: הכנת סקרים למימון לזמן ארוך של השקעות במפעלים, ביקורת פנים, מנהל ענף בחטיבה עסקית של הבנק. תוך כדי זה שימש כדירקטור בקופות גמל, חברות כרטיסי אשראי, לאחר הפרישה דירקטור בבנק ערבי לישראל ולאחר מכן בבנק דקסיה ישראל.
וזה לא הכל - כיום משמש כיו"ר הדירקטוריון של חברת חקר הימים והאגמים, בנוסף הינו חבר במרכז לאלצהיימר ובו הוא יו"ר וועדת הביקורת, וכן חבר וועדת הכספים של יד ושם

הכירו את מר כרמי ינקוביץ', דירקטור בקרן שמים וארץ.

בנקאי בכיר כ-38 שנה בתפקידים בכירים בבנק הבינלאומי ובין היתר כיהן בתור: מנהל הפיתוח העיסקי של הבנק, תפקידי מטה בארץ ובחו"ל, ניהול  ניפים ואת היחידה לניהול פרויקטים בנדל"ן. בשנה האחרונה כיהן כסמנכ"ל פיתוח עיסקי של חברת רב לביא חברה לייעוץ פיננסי.
וזה לא הכל - יו"ר אירגון מדריכי חו"ל בשנים 2018 עד 2019.

הכירו את מר גל דאי, דירקטור בקרן שמים וארץ.

גל מביא עמו ניסיון רב כמנהל וכיהן במספר תפקידי מפתח במרוצת השנים כגון:
• מנכ"ל משרד המדע התרבות והספורט
• יו"ר ארגון הסטודנטים בישראל
• מנכ"ל חברת לינקשייק

כיום, במקביל להיותו דירקטור מכהן גל כמנכ"ל חברת מעבדות – מכון בדיקות לתקן.

הכירו את עו"ד אופיר בלטמן - עו"ד קרן שמים וארץ

עורך-דין, כלכלן ומגשר בעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן, מימון הפרויקטים והמשפט המסחרי, אשר ליווה עשרות רבות של עסקאות מימון מורכבות בארץ ובעולם.
במסגרת עיסוקיו משמש דרך קבע יועץ לדירקטוריונים, מכהן כחבר וועדת השקעות וכן חבר בוועדת הבנקאות של לשכת עורכי הדין בישראל.
טרם פתיחת פרקטיקה פרטית עו"ד בלטמן ניהל מחלקה משפטית של קרן השקעות מהמובילות בתחומה בישראל וכן ניהל את תחום המשפט המסחרי והמימון באחד ממשרדי עוה"ד המובילים בישראל.

הכירו את מר יעקב מיכלין, דירקטור בקרן שמים וארץ.

מיכלין הוא אחד מהמאמינים הבולטים בחזון התחדשות הארץ וצבר רקורד מרשים במהלך השנים:

  • כיהן כבעלים ומנכ"ל משותף בחברות שארפ יעוץ פיננסי והשקעות ובחברת השקעות האקוויטי
    אימפקט א.ק.א.
  • שימש כמנהל מחלקת עסקים בסניף גבעתיים של בנק הפועלים
  • כיום הוא הבעלים והמנכ"ל של חברת שחקים בנקאות , וניהול כספי וכמו כן מרצה בנושא אושר, יועץ מטעם מטי בנושא יעוץ ניהולי לבעלי עסקים בינוניים בנושא פסיכולוגי חיובית.

הכירו את מר אלון ברזני, דירקטור בקרן שמים וארץ.

את דרכו המקצועית החל כאשר ייסד את חברת א. ברזני הסעות בע"מ,
אשר מדורגת היום במדד Duns100 היוקרתי.
כמו כן, אלון הוא הבעלים של חברת א. ברזני יזמות ונדל"ן אשר מתמחה במינוף מיזמי בניה והשקעות בפרויקטים, ומספר חברות נוספות.

צוות קרן שמים וארץ

הכירו את אמיר לוי, סמנכ"ל קשרי לקוחות

בעל ניסיון רב בעולם הנדל"ן עם דגש על תחום ההתחדשות העירונית, בתפקידיו הקודמים אמיר היה אחראי לביצוע ניתוחים מורכבים לעסקאות נדל"ן, הבנה של הכדאיות הכלכלית של כל פרויקט ואם קיים אישור "לצאת לדרך" או לא.

בין היתר אמיר מילא חלק בניתוח כלכלי, תכנוני ומשפטי של עסקאות לפרויקטים וייעול תקציבם, צמצום סיכונים ומקסום השקעות החברות, הצבת יעדים וחתירה להגשמתם.
ניהול עשרות אנשי מקצוע, עד הפקת היתר בניה וביצוע, סופרפוזיציה, תיאום תכניות ממספר רב של מתכננים לצורך וידוא כי אין ביניהם התנגשויות.
טיפול בהליכים תכנוניים מול ועדות משנה, ועדות ערר, יועצים ואנשי מפתח בעירייה.
פגישות עם ועדי בתים ושמירה על קשר אישי מול דיירים לאורך חיי הפרויקט ופגישות עם רוכשי דירות חדשות.

הכירו את מוריה לאונוב, שמאית קרן שמים וארץ

מוריה בעלת ניסיון רב בשמאות מקרקעין, בעלים של משרד "מוריה לאונוב כלכלה ושמאות מקרקעין, מספק שירותיי שמאות במגוון של תחומים ובכל רחבי הארץ וביניהם:דו"חות אפס, ליווי ופיקוח פיננסי לפרויקטים מסוגים שונים, בדיקות כדאיות כלכלית,
שומות שווי שוק ובטוחות לאשראי לנכסים שונים, היטלי השבחה ועוד.

יוצרים נדל"ן
מקדמים התחדשות עירונית
לבניין הארץ

פתיחת צ'ט
רוצים לדבר? אנחנו כאן בשבילכם
איך נוכל לעזור לך?