הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

כללי

שמים וארץ שואף להבטיח כי שירותיו יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות. שמים וארץהשקיעה כמות ניכרת של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלו יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות עצמאות.


נגישות ב- sva-il.co.il

שמים וארץמעמיד לרשותו את אתר האינטרנט של נגישות המשתמש, אשר מופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- sva-il.co.il לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.0).


הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של sva-il.co.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.


כתב ויתור

שמים וארץממשיך במאמציו לשפר כל הזמן את הנגישות של האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו להפוך את כל התוכן והתוכנים של שמים וארץלנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. זה יכול להיות תוצאה של לא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.


כאן בשבילך

אם אתם נתקלים בקשיים בכל תוכן באתר fsva-il.co.il או זקוקים לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא צרו איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע לכם.


צרו איתנו קשר

אם ברצונכם לדווח על בעיית נגישות, יש לכם שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צרו קשר עם תמיכת הלקוחות של שמים וארץהכדלקמן:
דוא”ל: office@sva-il.co.il
פתיחת צ'ט
רוצים לדבר? אנחנו כאן בשבילכם
איך נוכל לעזור לך?